Nasze początki

ParterTSL datuje swoje początki w 2019, kiedy to uzyskaliśmy wpis do licencji przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Cel

Naszym założeniem było zbudowanie w krótkim okresie floty 11 pojazdów z przeświadczeniem, że 10 będzie jeździło a 1 zawsze wypadnie z obiegu (serwis, inne zdarzenie losowe)

Realizacja

Swój cel zrealizowaliśmy w ciągu niespełna roku, co dodało nam pewności siebie i chęci w dalszym rozwoju. Do firmy zaczęły przybywać osoby, którym zależało na rozwoju zawodowym i osobistym co wprost przełożyło się na zwiększenie skali.

Pandemia

W przeddzień wybuchu pandemii (marzec 2020) dysponowaliśmy siłą rażenia w postaci 10 zestawów i jak wszyscy stanęliśmy przed dylematem: co teraz ? Pierwsze kwarantanny, obostrzenia, lockdowny a co za tym idzie niepokojące informacje z rynku – bankructwa firm, oddawanie ciągników, widma niewypłacalności w wielu sektorach – gdzie transport jako spoiwo obecne jest zawsze, przez co narażone na rykoszet.

Skutek działań

Decyzja o niezatrzymywaniu rozwoju była podyktowana podejściem zespołu, jego determinacją i ponadnormatywnym zaangażowaniem w utrzymaniu floty w ruchu. Warto było!

Dalszy rozwój

Od marca 2020 do lutego 2022 odebraliśmy ponad 65 zestawów, co pozwala nam świadczyć usługi dla naszych Klientów flotą 75 zestawów w całej Europie oraz GB.

Wszystkie nasze ciągniki spełniają rygorystyczne normy emisji spalin Euro VI – czujemy odpowiedzialność za otaczające nas środowisko.

W ciagu trzech lat rozwinęliśmy naszą flotę do 75 pojazdów, a zespół 120 profesjonalistów czuwa nad Państwa zleceniem

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane transportem obsługiwanym kompleksowo na terenie całej UE oraz GB!